ERBAVITA Sun Cream SPF 50+ , 200 ml

 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
 • Permban acid hyaluronic
 • Vitamine EPa alkool, parabens, dhe sls
 • Monoi aromë, pa alergen
 • Antioksidues
 • Rigjenerues
 • Hidratues
 • Kunder spektrit UVA dhe UVB
 • Bazuar në ekstrakte natyrore.

Informacion shtese

 • Vaj dardhe
 • Arome monoi
 • Uje aktive pjeper
 • Ekstrakt organik GojiBerry
 • Pa alergen

Bli tani on line

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH