ERBAVITA Sun Cream SPF 30, 100 ml

Mbrojtje e lartë ndaj rrezatimit të dëmshëm diellor.

 • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme
 • Permban acid hyaluronic
 • Vitamine E
 • Pa alkool
 • Parabens
 • SLS
 • Antioksiduez
 • Rigjenerues
 • Hidratues
 • Kunder spektrit UVA dhe UVB
 • Bazuar në ekstrakte natyrore.

Informacion shtese mbi perberesit

 • Vaj dardhe
 • Arome monoi
 • Pa alergen
 • Uje aktive pjeper
 • Ekstrakt organik GojiBerry

Bli tani on line

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH